iSusice.eu |  Ckyne.eu |  iPrachatice.eu |  Stozec.eu |  Vimperk.eu |  Volary.eu |  Zdikov.eu Kamery HumlNET |  Kamery ČHMÚ
 • Informace k využívání sumava.eu

   

   
  logo

  Zajímá Vás, co je smyslem sumava.eu ?

   Proč má logo jaké má?

   

   

  “Zdraví je vždy až na prvním místě,” říká  Marek Matoušek. Usměvavý mladý lékař, v  jehož hlavě vznikla www.sumava.eu....více zde

   

   


   

   

  Objevujte www.sumava.eu


  Udělejte si chvíli čas na prozkoumání stránek www.sumava.eu. Možná nevíte, co vše je uvnitř systému schované. Atypické  uspořádání úvodní stránky vás po bližším prozkoumání určitě příjemně překvapí. Jednotlivé samostatné „boxy“  jsou právě ty části, které můžete po libosti přesouvat (podle toho co vás právě teď nebo trvale nejvíc zajímá). Jsou vytvářeny pro větší komfort čtenáře – proto, aby vizuálně odlišily jednotlivé oblasti, kterých se informace v nich týkají.

  Abyste se pokaždé rychle a dobře orientovali, uspořádejte si zpravodajské bloky (boxy) hned na začátku. Je to jednoduché  - boxy přesouváte přetažením na místo které zvolíte. /viz obrázek/

  presun okenzavreni oken

  Vadí vám politika, nechcete se zabývat  historií? Přesuňte je  úplně dolů. Chcete se dívat na krásná místa Šumavy, sledovat počasí, hledáte často v katalogu firem? Pak si je přesuňte nahoru, kde vás uvítají při každém spuštění  www.sumava.eu. Systém si vaši volbu zapamatuje a při příštím otevření stránek je najdete tak, jak jste je sami naplánovali. Vadí vám některá z oblastí tak, že ji nechcete vůbec vidět?  Pak ji jednoduše, v horní části „boxu“ šipkou vypněte.

   

  Dejte o sobě vědět


  Vyrábíte zajímavé  šperky? Jste zručný kovář? Máte tip na učitele roku? Víte o někom, koho by měli poznat i ostatní? Pak právě pro tyto informace je připravena sumava.eu. Rádi podpoříme prezentaci zajímavých osobností které dovedou to co jiný neumí, vyzdvihneme dovednosti, talenty i poctivou práci obyčejných lidí ... Tipy a  návrhy na ty, o kterých stojí za to psát a číst, můžete posílat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  .

   

  Pořádejte, organizujte, zvěte!


  Tuhle nabídku  přivítají pořadatelé nejrůznějších akcí – fotbal, hokej, ples, atletické závody, vzdělávací kurzy, taneční zábavy, jazykovka, baby kroužky...
  Zveřejněte akci a pozvěte co nejvíce lidí– portál www.sumava.eu vám to umožňuje. Ale nejen to, velkou výhodou je, že  podle kalendáře můžete  své akce dopředu plánovat tak, aby se jejich termín nekryl třeba s dalšími třemi podobnými.

   

  Bezplatná inzerce


  V současné době máme v databázi několik tisíc inzerátů. Podle odezvy nadmíru spokojených inzerentů jim právě inzerce.sumava.eu pomohla vyřešit jejich problém. Bezplatná soukromá inzerce je připravena i pro vás.

   

   

   
   

  Tým sumava.eu 2020

   

   

   

  moje foto Ing. Jitka Řezanková zpravodajství Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  huikari Sarah Huikari zpravodajství Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  tlask Mgr. Jan Tláskal fotokronika Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  ivo Ivo Rolčík Dis počasí Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  tonik Antonín Vojvodík počasí Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  lucie Lucie Rambousková fotograf Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  jarda Jarda Fous webkamery Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  roman Roman Szpuk "Miniatury" Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

   

    Vydavatelka

  Ing. Lenka Matoušková

  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

  01304461

   

   

   

   

  Sdílet