iSusice.eu |  Ckyne.eu |  iPrachatice.eu |  Stozec.eu |  Vimperk.eu |  Volary.eu |  Zdikov.eu Kamery HumlNET |  Kamery ČHMÚ
 • Sportovní víkend 5. - 6. září

  KP starších žáků:

   

  Šumavan Vimperk - Třeboň/Břilice 1-0 (0-0) 

  Střelci : Bizek V.

  sestava: Uhříček L.- Formánek J., Uhlík M., Bízek V., Matoušek V.- Matoušek M., Červený O., Rod O., Švarc M.- Koloušek T., Chráštanský J.

  střidali: Zahradník J.


  V prvním poločase jsme se dlouho vyrovnávali s hrou soupeře a ten nás hlavně ve středu hřiště přehrával.Vytvořil si i několik šancí, které neproměnil.

  O poločasové pauze jsme trošku změnili rozestavení a začali hrát více po krajích hřiště. Díky tomu jsme byli lepším týmem a zaslouženě dali hezký gól, který dal střelou pod břevno Vašek Bízek.Další velké šance Vaška Matouška a Ondry Roda výborný brankář hostů zlikvidoval.


  Hodnocení trenéra Jiřího Formánka:
  Souhlasim s hodnocením trenéra soupeře, že dnes vyhrál šťastnější tým a zápasu by více slušela remíza. Hráči soupeře by si za výkon v prvním poločase bod zasloužili. Pochvalu zaslouží celý tým, ale vyzvednu výkony Michala Uhlíka, Vaška Bízka a Vaška Matouška, a dnes nás podržel i Lukáš Uhříček v bráně.

   

  1.A muži 

  FK Lažiště - Šumavan Vimperk 4:4 (1:1), 

  Branky: 82. a 86. Libor Žák ml., 44. Hrbek, 75. (11) Chalupa - 12. Král, 50. Podskalský, 67. Pankratz, 90. Pospíchal. 

  V osmigólovém derby vedl Šumavan již 3:1, ale domácí otočili na 4:3. V poslední minutě vyrovnal vimperský Pospíchal. 

   

  Sestava: Hrubý, Pešek, Děd ml., Sedláček, Děd st., Pospíchal (56. Pankratz), Tischler, Šíp, Podskalský, Málek, Král (89. Vondrášek).

   

  Hodnocení trenéra Michala Uhlíka:

  Hrálo se okresní derby, padlo 8 branek a diváci museli být spokojení. Ale o nás o trenérech to již tak říct nelze. Během úvodních 30 minut jsme byli jasně lepší než náš soupeř, ale bohužel jsme z nějakých 3 až 4 šancí vstřelili jen jeden gól. Naopak to byl soupeř, kdo dal branku a skóre na konci prvního poločasu vyrovnal. My jsme si o vyrovnání ale sami říkali naší špatnou hrou a domácí byli na konci prvního dějství lepší. Druhý poločas začal lépe pro nás a ujali jsme se vedení 2:1 zásluhou Radka Podskalského. Naše vedení ještě navýšil Pankratz a utkání jsme měli pod kontrolou. Poté jsme se ale zbytečně začali soustředit na komentování výroků sudího a nehráli to, co jsme chtěli. Domácí se díky naší nekoncentrovanosti dostali až do vedení 4:3 a výsledek dokonale otočili. Pro mě je to naprosto nepochopitelné a neakceptovatelné. Ještě teď to nechápu a s hráči si to ještě vyříkáme. V tuto chvíli jsme byli úplně na kolenou, ale díky krásné akci Martina Šípa vyrovnal v těžké pozici Pospíchal a máme aspoň bod za remízu. Jak jsem již řekl, jsem zklamaný, že jsme nevyhráli, když jsme měli zápas takto rozehraný. Ale to samé by mohl říct trenér domácích, když vedli ještě v 91. minutě 4:3... 

   

  Sdílet