iSusice.eu |  Ckyne.eu |  iPrachatice.eu |  Stozec.eu |  Vimperk.eu |  Volary.eu |  Zdikov.eu Kamery HumlNET |  Kamery ČHMÚ
 • Druhý mistrovský zápas na ledě Č.Krumlova

  2.mistrovský turnaj - celé hřiště - Český Krumlov

   

   

  HC Slavoj Č. Krumlov - HC Vimperk 4:3 ( 0:0, 2:1, 2:2)

   

   

  sestava:

  brankáři: Jeřábek , Kryštof.

  obránci: Drabeš , Novotný , Košnař , Bělová.

  útočníci: Vondrášek , Vinš , Machovec , Pelech , Dvořák , Sedláček , Karvan , Švík , Huřík.

   

  Hodnocení trenéra Davida Vinše: Druhý mistrovský zápas jsme sehráli s tradičním soupeřem z Českého Krumlova . Zápas byl jako den a noc oproti minulému týdnu . Oboustraně to byl hurá hokej alá rybník a moc pohledných akcí vidět nebylo. První třetinu jsme začali hodně aktivně a byli jasně lepší . Bohužel jsme nevyužili žádnou šanci a soupeř se ve druhé třetině dostal do tempa a začal být aktivnější. Vytáhl stav až na 4:1, ale naši hráči mohutně zafinišovali a stáhli stav na 4:3. Na konci zápasu jsme zkusili power - play bohužel bez výsledku a tak se radoval soupeř z vítězství. Dnešní zápas nebyl dobrý a svůj dobrý standard si odehrála obrana , útočníci musí hodně přidat v určitých věcech. Pořád jsou hráči jen děti a vše se učí takže střídání formy je věc úplně obvyklá.

   

  Budeme se těšit na příští týden kdy nás čeká přátelský zápas v sobotu v Č. Krumlově proti týmu Salzburgu a v neděli přivítáme doma soupeře z Veselí nad Lužnicí. Velký dík opět všem rodičům za výbornou atmosféru!!!!

  Sdílet