iSusice.eu |  Ckyne.eu |  iPrachatice.eu |  Stozec.eu |  Vimperk.eu |  Volary.eu |  Zdikov.eu Kamery HumlNET |  Kamery ČHMÚ
 • Hráči r. 2007 a ml. odehráli E.ON Junior Cup ve Strakonicích

  Hráči r. 2007 a ml. odehráli E.ON Junior Cup ve Strakonicích

   

  Čtvrté kvalifikační kolo turnaje E.ON Junior Cup pro hráče do 10 let se hrálo ve svátek v pondělí 8. května ve Strakonicích. Celkem se turnaje zúčastnilo 24 týmů a mladí hráči Šumavanu nakonec obsadili krásné páté místo.

  jan skrle

   

  Na turnaj nominovali trenéři Milan Sedláček a Petr Vondrášek tyto hráče:

  r. 2007 Sedláček, Matheisl, Hovorka, Kortus, Pineau

  r. 2008 – Kovářová, Krejčí, Havlan, Vondrášek

  r. 2009 – Uhlík, Košnař

   

  Výsledky našich hráčů Základní skupina:

  FC Volenice 2013 – TJ Šumavan Vimperk 0:3

  TJ Šumavan Vimperk – FK Admira Praha 0:1

  SK Dobrá Voda – TJ Šumavan Vimperk 0:3

  TJ Šumavan Vimperk – FC Westra Sousedovice 6:0

  TJ Šumavan Vimperk – TJ Sušice 1:1

   

  Tabulka základní skupiny:

  1. Admira Praha 5 4 1 0 9:0 13

  2. Sušice 5 3 2 0 11

  3. Vimperk 5 3 1 1 13:2 10

  4. Volenice 5 1 1 3 3:12 4

  5. Dobrá Voda 5 1 1 3 2:12 4

  6. Sousedovice 5 0 0 5 1:16

   

  Nadstavbová skupina:

  Veselí nad Lužnicí – TJ Šumavan Vimperk 0:1

  Dražejov - TJ Šumavan Vimperk 0:3

  Xaverov - TJ Šumavan Vimperk

   

  Do nadstavbové části si týmy přenášely body ze zakladních skupin, které získaly s týmy, keré měli v základní skupině, naši hráči tedy postoupili s jedním bodem za remízu se Sušicí.

   

  Tabulka nadstavbové skupiny:

  1. Xaverov 5 3 2 0 11:2 11

  2. Admira Praha 5 2 2 1 2:2 8

  3. Vimperk 5 2 2 1 6:3 8

  4. Veselí nad Lužnicí 5 2 2 1 4:1 8

  5. Sušice 5 1 2 2 6:3 5

  6. Dražejov 5 0 0 5 1:19 0

   

  Utkání o 5. místo: Strakonice - Vimperk 1:2 po penaltách

   

  Hodnocení trenéra Milana Sedláčka: ,,V základní skupině jsme hráli s Admirou Praha, Volenicemi, Dobrou Vodou u ČB, Sousedovicemi a Sušicí. Naši hráči hráli moc dobře a jednoznačně jsme přehráli Sousedovice, Volenice i Dobrou Vodu a bez jakýchkoliv problému vyhráli. Se Sušicí jsme odehráli vyrovnané utkání a zápas tak skončil spravedlivou remízou. V zápase s Admirou jsme prohráli 1:0, v závěru tohoto utkání byl v pokutovém území faulován Adam Sedláček, bohužel rozhodčí nařídil nesprávně pouze přímý kop, který jsme neproměnili. V tomto zápase jsme byli lepším týmem, ale po prohře 1:0 jsme vyšli bodově na prázdno. A jako bychom to předvídali, když jsme se bavili, že nás tato bodová ztráta může stát postup z nadstavbové skupiny.

   

  Do nadstavbové skupiny jsme tedy postoupili ze třetího místa. Zde jsme hráli s týmem Veselí nad Lužnicí, kde jsme paradoxně byli horším týmem, ale i přesto jsme vyhráli 1:0 z přímého kopu, který zahrával Matěj Matheisl a do branky tento kop povedenou tečí dostal Adam Sedláček. V dalším zápase jsme porazili bez problémů tým z Dražejova a do posledního zápasu jsme nastoupili proti mužstvu Xaverova, který nakonec v utkání o umístění porazil Admiru a skončil tak na celkovém třetím místě. S Xaverovem jsme museli vyhrát, abychom postoupili do semifinálových bojů, to se nám nepodařilo a zápas skončil remízou 1:1. V tomto zápase podala velmi dobrý výkon Ema Kovářová, která vychytala minimálně 3 stoprocentní šance.

   

  Z nadstavbové skupiny jsme do semifinálových bojů nepostoupili na úkor týmu Admira Praha se kterým jsme měli stejný počet bodů, ale horší vzájemný zápas. Nebýt chyby rozhodčího, který neodpískal pokutový kop, mohli jsme postoupit do semifinálových bojů a možná se i poprat o vítězství v turnaji. Ale stejně, jako dělají chyby hráči, dělají je i rozhodčí, jen nás překvapilo, že v tak velkém turnaji, dokáže rozhodčí svou nepřipraveností, tak zásadně rozhodnout o dění turnaje. Na závěr jsme hráli o 5. – 6. místo, kdy jsme nastoupili proti domácímu týmu ze Strakonic, ve kterém kluci podali horší výkon z celého turnaje, asi už na nic byla znát únava z celého náročného turnajového dne. Přesto zápas skončil 1:1 a na pokutové kopy jsme vyhráli.

   

  Takže nakonec do Vimperka z E.ON Junior Cupu vezeme krásné páté místo. Všechny naše hráče a hráčku musíme moc a moc pochválit za předvedený výkon, ale chtěl bych vyzdvihnout výkon brankařky Emy Kovářové, která chytala poprvé v turnaji za r. 2007 a opravdu se této role zhostila se vší ctí." 

   

  zdroj:Šumavan Vimperk

  foto:Jan Škrle

  Sdílet