Šumava |  Sušice |  Čkyně |  Prachatice |  Kvildsko |  Vimperk |  Volary Webkamery:  Šumava |  HumlNET |  ČHMÚ Počasí |  Ubytování Šumava Vyhledávání

Důležité kontakty

Informace o využívání

 • EON JUNIOR CUP 2015


  EON JUNIOR CUP 2015 - "Velké finále - Roudné u Českých Budějovic"

  pátek 4. 9. - neděle 6. 9. 2015

   

  cup

   

   

   

  O víkendu se v Roudném u Českých Budějovic konal finálový turnaj Eon Junior Cupu 2015 pro desetileté a mladší fotbalisty, který organizovala energetická skupina E.On. Patronem byl nejlepší střelec naší reprezentace Jan Koller a záštitu nad touto akcí převzal hejtman kraje Mgr. Jiří Zimola.

   

   

  Turnaje se zúčastnilo na čtyřicet týmů z Čech, Slovenska a Francie. Pozvánku na Velké finále automaticky dostalo dvacetpět týmů včetně AS Monaka, AC Sparty Praha či pražské Slavie nebo Viktorie Plzeň. Zbývajících patnáct týmů doplnili vítězové kvalifikačních kol, mezi které se dostal TJ Šumavan Vimperk.

   

   

  Týmy byly Janem Kollerem rozlosovány do dvou skupin po dvaceti, kde se hrálo každý s každým 1x12minut souběžně na dvou hřištích systémem 5+1 a výsledky se z obou hřišť sčítaly.

  Po odehrání základních skupin se v neděli dohrávaly zápasy o konečné umístění. Z konečného vítězství se radovala pražská Slavia, která ve finále porazila Viktorii Plzeň.

  Vimperský Šumavan skončil na celkovém 27. místě, ale v porovnání s rebublikou obstál na výbornou, kdy hrál ve velice těžké skupině B se soupeři jako Sparta Praha, Dukla Praha, Bohemians 1905, FK Vysočina Jihlava, FK Teplice, FK Mladá Boleslav, Baník Ostrava, FC Viktoria Plzeň, FC Hradec Králové,SK Dynamo České Budějovice, 1. FK Příbram a francouzským AS Monako, které vimperští porazili.

   

   

  Hodnocení trenérů Vimperka Jaroslava Uhlíka, Miroslava Podroužka a Petra Hodiny

  "Na turnaj jsme se všichni moc těšili a doufali, že kluci herně obstojí proti české fotbalové špičce. A to se povedlo. Po lehčím pátečním rozjezdu a korekcí v sestavách na dvou hřištích jsme v sobotu a v neděli předváděli pěkný fotbal. Kluci odehráli velké zápasy, kdy skončili v konkurenci celé České republiky na super 27. místě a nechali za sebou např. AS Monako či FK Teplice, nebo FK Viktorii Žižkov, se kterou vyhráli zápas o konečné umístění 8:5! Dále za námi skončil velký jihočeský tým FC MAS Táborsko. Ve skupině jsme remizovali s ligovými týmy Duklou Praha, FK Mladou Boleslaví a o jeden gól prohráli s FK Vysočinou Jihlava. Skvělá vizitka, a to kluci odehráli za tři dny dvacet zápasů. Kluci díky!!!

  Pro vás, rodiče, i nás trenéry velká zkušenost. Nejlepší v ČR v této kategorii je Slavia a Sparta, ale s ostatními dokážeme hrát, pokud nám budete věřit a plnit naše pokyny. Ještě nutno podotknout, že ligové týmy měly vždy na dvou hřištích ročníky 2005 a my vzhledem k velikosti našeho města měli ročníky napůl 2005-2006. Kluci, ještě jednou díky."

   

  sumavan vimperk

   

  sestava TJ Šumavanu Vimperk

   

  ročníky 2005 - Petr Benda, Dominik Pergler, Jan Paletář, Šimon Kecskés, Teodor Pineau, Marek Sova, Adam Hodina, Martin Willmann

   

  ročníky 2006 - Jaroslav Uhlík, Miroslav Podroužek, Radek Juřík, Adam Kliment, Petr Švarc, Matěj Stöhr, Petr Wolf, Martin Lyer

   

  trenéři: Jaroslav Uhlík, Miroslav Podroužek, Petr Hodina

   

  Sdílet