Šumava |  Sušice |  Čkyně |  Prachatice |  Kvildsko |  Vimperk |  Volary Webkamery:  Šumava |  HumlNET |  ČHMÚ Počasí |  Ubytování Šumava Vyhledávání

Důležité kontakty

Informace o využívání

 • 2.mistrovský zápas LMŽD - ZS Vimperk


  Mladší žáci

  2.mistrovský zápas LMŽD - ZS Vimperk

  HC Vimperk - HC Milevsko 2010 2:4 ( 1:3 , 0:0 , 1:1 )

  sestava: Jeřábek, Macorlík, Drabeš, Novotný, Bělová, Žampachová, Huřík, Vinš, Sedláček, Velek, Dvořák, Švík, Vincík, Machovec.

   

  Hodnocení trenéra Davida Vinše: Domácí premiéra v nové sezóně a hlavně v soutěži LMŽD nám připravila celek Milevska. Milevsko v loni tuto soutěž suverénně vyhrálo a i letos za mě bude patřit k hlavním favoritům soutěže.  My jsme museli s trenéry řešit během týdne plno omluvenek ( Karvan, Krejsa, Sedláček, Kryštof - nemoc ) a Vondrášek ( fotbal ). Na náš tým velký zásah. Ale jak jsme si s dětmi před začátkem sezóny řekli, nebudem řešit výsledky a budeme pracovat na 100 % při každém pobytu na ledě. A tak jsme dnes pracovali. V sestavě v 11 lidech jsme se snažili se soupeřem bruslit a to se vedlo celý zápas. Začátek zápasu nám vyšel výborně a brzy jsme vedli, ale soupeř brzy otočil zápas a byl do konce třetiny lepší. Zbytek zápasu jsme se snažili makat a nevypustit jediný souboj a sám jsem byl překvapený, jak jsme zápas odmakali. Jsme nováčkové v této soutěži a tyto zápasy nám dávají hrozně moc. Stínem utkání byla zlomená klíční kost Baliho Huříka ...přejeme celý tým brzké uzdravení a brzký návrat mezi nás. Závěrem bych chtěl ještě jednou vyzdvihnout tuto dnešní skupinku za výborně odvedenou práci.

   

  Jen tak dál borci !!!!!!! 

   

  Sdílet