iSusice.eu |  Ckyne.eu |  iPrachatice.eu |  Stozec.eu |  Vimperk.eu |  Volary.eu |  Zdikov.eu Kamery HumlNET |  Kamery ČHMÚ
 • Mužům se vstup do sezóny povedl

  1.A muži

  TJ Sokol Olešnice - TJ Šumavan Vimperk 2:3 (0:1)

  góly: 36’ Rod, 70’ Tesař, 81’ Tischler

  sestava: Winter - Blahout J., Šíp, Pospíchal, Psutka (89’ Děd) - Pankratz (58’ Tischler), Rod, Vondrášek (K, 55’ Frček), Čech (89’ Sýs) - Císař (69’ Koloušek), Tesař

   

  Hodnocení trenérů: K prvnímu mistrovskému utkání jsme přijeli na hřiště nováčka v soutěži do Olešnice. Nevěděli jsme co od soupeře čekat, protože jsme soupeře z minulosti vůbec neznali. Ke vší úctě k soupeři nám hned první minuty na hřišti ukázali, že jakákoliv ztráta bodů zde je nemyslitelná. Měli jsme jasnou převahu, ovšem chyběl nám větší klid v zakončení. Naštěstí se krásně trefil Ondra Rod, který otevřel skore utkání, přesnou střelou do šibenice. Bohužel jsme již další branku nepřidali, i když jsme měli šancí na dva zápasy, a tak jsme šli o poločase do kabiny za stavu 1:0 pro nás.

   

  Druhý poločas jsme začali opět aktivně, ale plejáda neproměněných šancí z naší strany pokračovala. To vycítil soupeř a začal se vydávat více do ofenzívy. Podařilo se mu vyrovnat a na nás byla deka. Naštěstí nám pomohlo štěstíčko a zvýšili jsme na 1:2 a ještě jsme přidali branku na 1:3. Soupeř ještě po našem nedůrazu snížil na 2:3. Ihned po obdrženém gólu se po krásné akci trefil David Tesař, ale navýšení skóre bránil zvednutý praporek pomezního rozhodčího, a tak zápas skončil 2:3 v náš prospěch. Asi máme pořád co zlepšovat a to hlavně v koncovce, kdy nám to tam dnes nepadalo, ale jsme rádi, že vezeme z venka tři body.

   

  Naši hráči zaslouží pochvalu za předvedený výkon a ještě by jsme rádi vyzdvihli výkon Tomáše Wintera a Ondřeje Roda. Uděláme maximum pro to, abychom na tyto body navázali v prvním domácím utkání, kdy hostíme velmi těžkého soupeře z Trhových Svinů.

   

  Přijďte nás podpořit příští týden na první domácí utkání, které se hraje v sobotu 24.8. od 15 hodin 

   

  zdroj:Šumavan Vimperk 

  Sdílet