iSusice.eu |  Ckyne.eu |  iPrachatice.eu |  Stozec.eu |  Vimperk.eu |  Volary.eu |  Zdikov.eu Kamery HumlNET |  Kamery ČHMÚ
 • Povedená sezóna staršího a mladšího dorostu

  KP staršího dorostu

  Neděle 16.6.2019, 10:00h

  LOKO ČB - TJ Šumavan Vimperk z.s. 3:1 (0:0)

  gól:Frček L.

  sestava: Jaroš - Samec (K), Kadlec, Matoušek M., Chvosta - Vintr, Rod, Frček, Švarc - Kopolovič, Koloušek střídali: Vrábel, Schettini, Sýs, Tóth

   

  Hodnocení trenéra Jiřího Formánka:V případě zisku 3 bodů jsme se mohli posunout na třetí místo v konečně tabulce. Bohužel se nám to nepovedlo. Prohrali jsme na hřišti Loko ČB po urputném boji 3-1. Cele utkání patřilo mezi nejlepší co jsme na jaře hráli. Škoda jen dvou chyb na začátku druhého poločasu, kdy jsme nechali domácí odskočit na 2-0. To rozhodlo o vítězi dnešního zápasu.

   

  Z celkovou sezónou můžeme být spokojeni. Jako nováček soutěže jsme zkončili na 4. místě a to beru jako úspěch. Musim poděkovat celému mužstvu a klukům z mladšího dorostu, kteří nám na jaře při naši veliké marodce pomáhali.

  Dnes odehráli své poslední utkání v mládežnickém fotbale David Samec a Dominik Kadlec. Ještě dnešním dnem zkoncil Vojtěch Šimandl.Chtě bych jim popřát hodně fotbalových úspěchu v mužské kategorii.

   

   

  KP mladšího dorostu

  Neděle 16.6.2019, 12:15h

  LOKO ČB - TJ Šumavan Vimperk z.s. 5:0 (3:0)

  sestava Vimperka: Svěchota - Vrábel, Matoušek, Chalupa, Bašta - Sýs, Novotný, Graf, Vavřík - Chvosta, Tóth střídali: Švarc, Schettini, Štěpánek trenéři: Lukáš Sýs, Ondřej Málek

   

  Hodnocení trenéra Lukáše Sýse: ,,V posledním utkání sezóny jsme zajížděli na hřiště LOKO ČB. Soupeř měl asi větší motivaci k výhře než my, tři body pro Lokotku znamenaly titul mistra KP, tak to také na hřišti od začátku utkání vypadalo. Soupeř vyhrál zaslouženě, vrátil nám porážku z podzimu, kdy jsme doma vyhráli 4:0, proto blahopřejeme nejen k dnešní výhře, ale i k titulu.

  Naše kluky musím pochválit minimálně za to, že do konce utkání odehráli se vztyčenou hlavou. Bohužel se nám zranil Mates Novotný a klukům, kteří odehráli utkání za starší dorost došla síla a tak jsme to soupeři dost ulehčili. Utkání bylo poslední pro hráče r.2002 a tak bychom jim rádi poděkovali za celý odehraný ročník a přejeme jim, ať se v kategorii staršího dorostu daří minimálně tak jako u nás.

   

  Nyní nás čeká krátká letní pauza, nebereme síly a pokusíme se v další sezóně navázat na tu předchozí, kterou můžeme označit za úspěšnou." 

  Sdílet