Šumava |  Sušice |  Čkyně |  Prachatice |  Kvildsko |  Vimperk |  Volary Webkamery:  Šumava |  HumlNET |  ČHMÚ Počasí |  Ubytování Šumava Vyhledávání

Důležité kontakty

Informace o využívání

 • 8.mistrovský zápas


  8.mistrovský zápas - ZS Milevsko

   

  HC Milevsko 2010 - HC Vimperk 3:1 ( 1:0 , 1:1 , 1:0 )

   

  sestava : Jeřábek , Kryštof , Košnař , Novotný , Bělová , Huřík , Vinš , Sedláček , Voldřichová , Machovec , Pelech , Karvan , Bušek M.

   

  Hodnocení trenéra Davida Vinše: Předehrávka zápasu v Milevsku nabídla vyrovnaný hokej . Na zápas jsme odjeli bez trojice hráčů ( Vondrášek , Drabeš , Dvořák ) , kteří jsou nemocní. Na druhé straně Milevsko nebylo také komplet navíc bez svého tahouna J.Podrabského. Zápas se hrál vyrovnaný ve velké zimě a po druhé třetině byl stav 2:1 pro domácí. Naši hráči dnes předvedli dobrý výkon , určitě lepší než v předešlých zápasech bohužel nám nebylo přáno využít naše šance. Pohyb a bruslení bylo dnes dobré možná tou zimou , aby ve stoje někdo neumrzl. Jinak naší bolestí bylo proměňování šancí , nedali jsme 4 nájezdy po faulu na nás. V útoku mi chyběl větší tlak do brány. Plno hráčů má asi strach podstoupit souboj na hranici brankoviště. Celkový dojem , ale pro mě nebyl špatný na stav v kterém jsme odjeli.

   

  Teď nás čeká v sobotu celodenní turnaj na domácím hřišti ,kde budeme chtít uhrát medaili . 

  Sdílet