Šumava |  Sušice |  Čkyně |  Prachatice |  Kvildsko |  Vimperk |  Volary Webkamery:  Šumava |  HumlNET |  ČHMÚ Počasí |  Ubytování Šumava Vyhledávání

Důležité kontakty

Informace o využívání

 • Druhé místo z mezinárodního turnaje


   Vánoční mezinárodní turnaj Brumov - Bylnice 30.12.2017

   

  vins

   

  Týmy:

  HC Brumov - Bylnice

  MHA Martin HK 95

  Považská Bystrica HC

  Kopřivnice

  HC Vimperk

   

  Zápasy:

  HC Vimperk A - HC Brumov - Bylnice A 12:3

  HC Vimperk B - HC Brumov- Bylnice B 5:4

   

   

  HC Vimperk A - HC Kopřivnice A 8:7

  HC Vimperk B - HC Kopřivnice B 5:11

   

   

  HC Vimperk A - HK Považská Bystrica A 4:6

  HC Vimperk B - HK Považská Bystrica B 8:3

   

   

  HC Vimperk A - MHA Martin A 8:6

  HC Vimperk B - MHA Martin B 10:1

   

   

  Umístění týmů sk. A

  1.místo HK 95 Považská Bystrica

  2.místo HC Vimperk

  3.místo MHA Martin

  4.místo HC Kopřivnice

  5.místo HC Brumov - Bylnice

   

  Umístění týmů sk. B

  1.místo HC Kopřivnice

  2.místo HC Vimperk

  3.místo HC Brumov - Bylnice

  4.místo HK 95 Považská Bystrica

  5.místo MHA Martin

   

  Sestava A tým: Jeřábek,Drabeš,Košnař,Vondrášek,Vinš,Sedláček,Novotný, Dvořák,Maruška,Schmied. trenéři : David Vinš , Jiří Schmied

   

  Sestava B tým: Kryštof,Karvan ,Huřík,Bělová,Žampachová,Bušek A., Hořínek,Hladký,Machovec,Pelech. trenéři : Milan Karvan , Vojta Huřík.

   

  Hodnocení trenéra Davida Vinše: Letos jsme si na Vánoční turnaj vybrali daleký Brumov - Bylnice. Naše tradiční turnaje v České Lípě jsme museli oželit kvůli špatnému termínu před Vánoci. Na turnaj jsme odjeli o den dříve a v Brumově večer ještě absolvovali trénink. Z různých důvodů nemohli odjet J.Švík a M.Bušek.Tým jsme museli doplnit , jelikož se hrálo na A i B straně. Obrovský dík patří Buškům a Hořínkům , že po svém turnaji 29.12. sedli do auta a dorazili za námi do Brumova. Turnaj jsme odehráli s týmy s větších měst a pro nás celkově velká neznámá. Bylo to rozloučení s malým hokejem a pro nás jako trenéry velmi důstojné a věřím,že jsme zanechali v Brumově jen ty pozitivní výkony jak na ledě tak mimo něj. Obě strany jak A i B odehráli výborný turnaj a výsledky to jen dokazují. Ukázali jsme opět naší vyrovnanost celého týmu a všechny zápasy byli odehrány od všech na 100 % . Za mě jsem hrozně rád za tento turnaj , který nám mnohé ukázal a s porovnáním s daleko většími městy jsme rozhodně ostudu neudělali. Takže jak výkonem tak i výsledkově za nás všechny trenéry spokojenost a a rozloučení s malým hokejem bylo tak jak jsme si představovali. Děti i rodiče byli pochváleni děti za výkony , rodiče za úžasnou atmosféru , kterou v dresech a s bubny vytvořili . Velký dík Vám!!!! Rodiče byli po celý turnaj dalším hráčem a byli moc slyšet. Poděkování patří do Brumova p. Vaňkovi za výbornou organizaci s turnajem , ubytováním. Toto vše fungovalo na jedničku . Pro mě jediná kaňka turnaje byli lidi z týmu P.Bystrice a rozhodování zápasu ze strany mladých nezkušených rozhodčích. Poděkování patří všem rodičům, dětem , že jsme mohli odcestovat a turnaj odehrát.

   

  Zvláštní poděkování patří společnosti ČSAD České Budějovice za dopravu , kterou nám poskytla , řidiči p. Machovcovi za klasicky dobrou jízdu , HC Vimperk , p.Buškovi za sponzorský dar na dopravu a Miloši Sichingerovi za sponzorský dar na občerstvení dětem do šatny. Všem moc velký dík!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Závěrem naše klasické heslo , které se opět potvrdilo . Jsme rádi za to , co děláme ,protože to má smysl.

  Sdílet