Šumava |  Sušice |  Čkyně |  Prachatice |  Kvildsko |  Vimperk |  Volary Webkamery:  Šumava |  HumlNET |  ČHMÚ Počasí |  Ubytování Šumava Vyhledávání

Důležité kontakty

Informace o využívání

 • Fotbalový víkend 1.4. - 2.4.


  VÝSLEDKY 15. KOLA  

  Muži I. A třída, skupina A  

  FK Vodňany - Šumavan Vimperk 2:2 (0:1),

  Góly:63. a 74. Varyš - 25. Psutka, 63. Pospíchal.

   

   


   

   

  Dorost 1.A 

  Šumavan Vimperk-Osek/Sedlice 4-3 (2-0)

  Góly: Vojtěch Šimandl, Gyürüsi Radek,Michal Uhlík, Dominik Kadlec

  Sestava: Jaroš M- Formánek J.,Matoušek V., Uhlík M., Samec D- Vintr L., Kaslec D., Rod O., Greguš V.-Šimandl V, Gyürüsi R.

  Stridali: Koubek J., Červeny D., Hrubý S.

   

   

  Hodnocení trenéra Jiřího Formánka

  Co více si přát ,než na začátek sezóny porazit doma prvni tým.Výborně zahrála celá obrana a vyzvednu výkony Vojty , Roďáčka a Dominika

   

   


   

   

  KP STARŠÍ ŽÁCI, 15. KOLO

  TJ Hradiště - TJ Šumavan Vimperk z.s. 3:2 (2:0)

  branky: 21´ Komilov, 25´Horník, 48´ Kubačka (vlastní) - 40´ Novotný, 61´ Bašta

  sestava: Tachajev - Bašta, Vrábel, Chvosta, Schettini - Sýs, Hejtmánek, Kubačka, Novotný - Kopolovič, Matoušek (K)

  střídali: Chalupa, Benda, Paletář trenéři: Lukáš Sýs, Ondřej Málek

   

  Hodnocení trenérů: ,, Druhý zápas jarní části soutěže jsme zajížděli na hřiště do Hradiště u Písku. Věděli jsme, že nás na menším hřišti bude čekat zápas plný soubojů, které se nám ne vždy dařilo vyhrát. V prvním poločase jsme nedokázali ani jednou ohrozit branku soupeře, proto přišlo potrestání, kdy se do naší sítě dvakrát v krátkém časovém intervalu trefili hráči soupeře a do kabin jsme tak odcházeli za stavu 2:0 pro domácí. Do druhého poločasu jsme nastupovali s vědomím, že musím co nejdříve vstřelit branku a to se nám taky povedlo, když v páté minutě druhého poločasu trefil krásně z dálky balon Novotný a najednou jsme byli ve hře. Bohužel jsme si o pár minut později nešťastně vstřelili vlastní gól a tak jsme opět museli dotahovat dvougólové manko. Ještě se nám podařilo zvýšit naše skóre Baštou, to ale bylo bohužel vše a tak jsme v Hradišti prohráli 3:2. Kluky musíme pochválit za bojovnost, kdy se o výsledek rvali až do posledních minut. Bohužel jsme v tomto utkání čekali lepší výkon od našich nejzkušenějších hráčů, ale věříme, že v dalším utkání, kdy hrajeme v sobotu 8.4.2017 od 10,00h na domácím hřišti proti Soběslavy, tak se kluci od kterých se čeká, že tým potáhnou, vzchopí a potvrdíme postavení našeho týmu v tabulce.

   

  Závěrem bychom chtěli poblahopřát k výhře hráčům a trenérovi Hradiště, kdy vyhráli po sympatickém výkonu."

   


   

   

  Krajský přebor mladší žáci  neděle 2.4.2017

  TJ Hradiště - TJ Šumavan Vimperk z.s. 3:5 (0:3)

  branky Vimperka: Petr Benda 2, Jaroslav Uhlík, Jan Paletář, Adam Kliment

  Sdílet