Šumava |  Sušice |  Čkyně |  Prachatice |  Kvildsko |  Vimperk |  Volary Webkamery:  Šumava |  HumlNET |  ČHMÚ Počasí |  Ubytování Šumava Vyhledávání

Důležité kontakty

Informace o využívání

 • Žákům Šumavanu Vimperk se v 1.kole dařilo


  KP starší žáci

  14. kolo, sobota 25.3.2017

  TJ Jiskra Třeboň z.s. - TJ Šumavan Vimperk z.s. 2:3 (2:2)

   

  st zaci

   

  branky: 3´Činčura, 26´ Macho - 9´ vlastní, 24´ Matoušek, 62´ Vavřík

  ŽK: 68´Matoušek

  sestava Vimperka: Tachajev - Chalupa (10´ Paletář), Bašta, Chvosta, Schettini (58´ Sýs) - Krejčí, Vavřík, Kubačka, Novotný - Matoušek "K", Sýs (25´ Benda, 36´Sýs, 50´Benda) trenéři: Lukáš Sýs, Ondřej Málek

   

  Hodnocení trenérů: ,,V prvním jarním kole jsme zajížděli na hřiště Třeboně. Bohužel jsme odjížděli bez čtyř hráčů, kteří onemocněli dá se říci těsně před utkáním a to v pátek, takže to bylo pro nás nemilé překvapení. Už tak máme mladý kádr a to nám omarodili dva hráči r. 2002 Kopolovič se Švarcem, hráč. R. 2003 Vrábel a hráč r. 2004 Hejtmánek. Museli jsme tedy sáhnout do mladších žáků a půjčili jsme si dva hráče r. 2005, kteří jsou v mladších žácích teprve prvním rokem. V základní sestavě jsme tak nastoupili pouze s pěti staršími žáky, zbytek týmu byl tvořen hráči. Kteří mají nastupovat ještě za mladší žáky. Začátek utkání nebyl úplně podle našich představ a ve třetí minutě jsme již prohrávali 1:0. Obdržený gól jako by nás probral ze zimního spánku a kluci začali hrát proti fyzicky vyspělejšímu soupeři kombinační fotbal po zemi, což vedlo ke srovnání, kdy po hezké akci centroval do pokutového území Sýs a domácí hráči si srazili míč do vlastní sítě, v deváté minutě jsme tedy skore srovnali na 1:1. Poté se hra přesouvala z jedné strany na druhou, my jsme se snažili hrát kombinačně a vytvořili jsme si tak několik slibných šancí, které jsme bohužel nedokázali proměnit. Soupeř se do šancí dostával příležitostně a to většinou dlouhými pasy za naší obranu. Ve 24´ jsme po akci, kterou založil ve středu hřiště Vavřík, ten posunul míč do lajny na Novotného, který se zbavil dvou soupeřů a přesně odcentroval na Matouška, který zvýšil skore na 2:1 v náš prospěch. Bohužel tento stav utkání na světelné tabuli dlouho nevydržel, protože po naší chybě o dvě minuty později soupeř vyrovnal, stav utkání byl tedy 2:2 a do konce prvního poločasu se již skore nezměnilo. Ve druhém poločase soupeř svoji hru zlepšil a my jsme měli daleko víc práce v defenzivní činnosti. Již jsme si tolik šancí nevytvořili a když už ano, tak naše ofenziva skončila na hranici pokutového území soupeře. Naštěstí se nám podařilo ještě jednou vstřelit gól, kdy po centru Matouška si naběhl Sýs, který balón vstřelil do břevna soupeřovi branky, od kterého se odrazil k Vavříkovi a ten tak vstřelil vítězný gól našeho týmu. Na to v jaké jsme hráli slepené sestavě, tak musíme kluky pochválit, obzvlášť bychom chtěli vyzdvihnout výkon Honzi Paletáře (r.2005), který odehrál výborné utkání a zamotal hlavu nejen soupeřům, ale i nám trenérům, protože odehrál tak jako málo který starší žák….

   

  Další kolo jedeme do Hradiště, kde budeme chtít body z Třeboně potvrdit. Doufáme, že se kluci uzdraví a pojedeme v plné sestavě.“

   

   

  KP mladší žáci

  sobota 25.3.2017  

  TJ Jiskra Třeboň - TJ Šumavan Vimperk z.s. 1:6 (1:1)

  Branky:Petr Benda 3, Miroslav Podroužek 2, Adam Kliment

   

  sestava Vimperka: Mikula - Sova, Ludačka, Juřík, Uhlík J., Podroužek, Kliment, Benda, Švarc, Drabeš M., Pineau T. trenéři: Jaroslav Uhlík, Miroslav Podroužek

  Sdílet