Šumava |  Sušice |  Čkyně |  Prachatice |  Kvildsko |  Vimperk |  Volary Webkamery:  Šumava |  HumlNET |  ČHMÚ Počasí |  Ubytování Šumava Vyhledávání

Důležité kontakty

Informace o využívání

 • Žáci Šumavanu Vimperk na vítězné vlně


  KP Starší žáci

   

  Rašelina Soběslav - TJ ŠUMAVAN VIMPERK 0:5 (0:4)

  st žáci vimperk

   

   

  branky: Sýs 5', 32', 42', Matoušek 26', 29'

  sestava Vimperka: Tachajev - Chalupa, Chvosta, Vrábel, Bašta - Vavřík - Matoušek, Kubačka - Sýs, Švarc - Koloušek

  střídali: Schettini, Krejčí, Benda

  trenéři: Lukáš Sýs, Ondřej Málek

   

   

  Lukáš Sýs dal v Soběslavi hattrick..

  lukaš sýs ml

   

   

  Hodnocení trenérů:  Třetí zápas v sezóně jsme odehráli v nádherném sportovním areálu v Soběslavi. Soupeř v minulém kole vstřelil čtyři branky silné Lokomotivě ČB, proto jsme do utkání nastoupili s respektem a důkladně jsme se na toto utkání připravili. Třikrát se za náš tým trefil hráč r. 2004 Lukáš Sýs a jen jeden gól od hattricku chyběl Martinovi Matouškovi. Výborně zahrál další benjamínek v naší sestavě Jan Vavřík, který první poločas byl vidět po celém hřišti. Tomáš Koloušek opět potvrdil své kvality a nahrál na dva góly. Druhý zápas po sobě jsme udrželi čisté konto, šlape nám výborně obrana a v brance se opět blýskl Tachajev, který několikrát bravurně zasáhl. Anglický týden jsme zakončili tříbodovým ziskem a jsme samozřejmě spokojeni. Myslím, že je to pěkná pozvánka na příští týden,kdy doma hostíme Jindřichův Hradec." 

   

   


   

   

  KRAJSKÝ PŘEBOR mladší žáci - 3.kolo

  sobota 27. srpna 2016 od 11.45h

   

  FK Spartak Soběslav - TJ Šumavan Vimperk 1:12 (1:4)

  branky Vimperka: Petr Benda 4, Jan Paletář 2, Šimon Kecskés 2, Jaroslav Uhlík, Miroslav Podroužek, Adam Kliment, Dominik Pergler

  sestava Vimperka: Petr Mikula (K) - Marek Sova, Teodor Pineau, Dominik Pergler, Jaroslav Uhlík, Miroslav Podroužek, Jan Paletář, Petr Benda, Mikuláš Ludačka, Petr Švarc, Šimon Kecskés, Radek Juřík, Vít Štefan Sedlár, Adam Kliment

   

  trenéři: Jaroslav Uhlík, Miroslav Podroužek

   

  "První poločas nebyl z naší strany dobrý. Kluci byli myšlenkami zřejmě ještě v autobuse, tak jsme si to v poločase vyříkali a pak to již celkem šlo. Ovšem výsledek je pěkný." - trenéři J. Uhlík a M. Podroužek

  Sdílet