Šumava |  Sušice |  Čkyně |  Prachatice |  Kvildsko |  Vimperk |  Volary Webkamery:  Šumava |  HumlNET |  ČHMÚ Počasí |  Ubytování Šumava Vyhledávání

Důležité kontakty

Informace o využívání

 • Šest medailí pro šumavské bikery


  Uplynulý víkend se konalo Mistrovství republiky v Bedřichově -

  - pro tým České spořitelny Specialized junior znamenalo medailovou žeň a zisk celkem 6 medailí

   

  13691147 1641997129461663 7606690138334526522 o

   

  Již v sobotu podvečer dosáhl obrovského úspěchu Luděk Šeller když vybojoval mistrovský titul ve sprintu v elitní kategorii mužů.

   

  IMG 4563

   

  Od nedělního rána pak pokračovali závodníci týmu v dalších výborných výkonech. Mezi mladšími žáky vybojoval bronzovou medaili Matěj Kunčík. V závodě starších žáků dojel na 4. místě Jan Sáska.

   

  IMG 4566

   

  Mezi kadety nenechal na pochybách Samuel Jirouš kdo je králem sezony a stylem start cíl získal mistrovský titul. Výborným umístěním v první desítce ho podpořili Jaroslav Vondráček na sedmém a František Honsa na osmém místě.

   

  IMG 4567

   

   

  Velmi dramatický byl závod juniorů, David Zadák útočil na mistrovský titul a do třetího kola závod vedl, pak ale přišel defekt zadního kola a ztráta pozice ale nakonec z toho byla v cíli stříbrná medaile. Jaromír Skála se první dvě kola nemohl srovnat s technickou namoklou tratí ale pak se rozjel k velkému výkonu a získal bronzovou příčku.

   

  IMG 4572

   

  Neméně dramatický byl závod kadetek ale se šťastnějším koncem pro náš tým. Tereza Sásková vybojovala mistrovský titul, když v závěrečném kole předjela doposud vedoucí závodnici, která měla defekt zadního kola.

   

  IMG 4573

   

  Mistrovský titul vybojoval i další žák vimperského sportovního gymnázia. Jan Vastl obhájil titul v kategorii U 23 a v celkovém pořadí skončil na pátém místě. 

   

  IMG 4575

   

  Jiri Lutovsky

   

  Sdílet