Šumava |  Sušice |  Čkyně |  Prachatice |  Kvildsko |  Vimperk |  Volary Webkamery:  Šumava |  HumlNET |  ČHMÚ Počasí |  Ubytování Šumava Vyhledávání

Důležité kontakty

Informace o využívání

 • Hokej a zimák vůbec


  NÁZOR VLADIMÍRA VÁCHY: Skončil nám letošní krajský přebor, v play off jsme prohráli. Prohráli jsme skutečně? Určitě ne. Prostě jsme nepostoupili. Když se podíváte na mužstvo soupeře a jeho hráče, sehrála naše družinka fantastické zápasy, včetně toho 2:9. Žádné jiné mužstvo v soutěži s tímto soupeřem nebylo schopné sehrát taková utkání a za to patří obrovský dík. Vezměte si jen to, že v obou domácích zápasech v play off dal po třech brankách bývalý ligový hráč Luboš Rob. Včera jsme při výsledku 2:5 dali 3 tyče. Když jsem od druhé třetiny viděl naše hráče přijíždět zcela vyčerpané na střídačku, moc jsem si jich za ten výkon vážil. Mohli bychom jmenovat jednotlivce, ale tohle mužstvo tvoří skutečně tým, mají z hokeje radost, bez ohledu na věk, formu, zranění. Už jejich letní příprava včetně triatlonu, tenisového turnaje dávala tušit, že je to fajn parta. To, že nezvládli porazit soupeře se čtyřmi pětkami nabitými bývalými hráči z ligy, dorosteneckých celostátních soutěží není vůbec ostuda. Dík patří celému mužstvu, trenérům i novému výboru oddílu .A ještě něco, myslím, že se nemýlím, ale žádné jiné mužstvo v soutěži nemá tak vynikající fanoušky jako naše. Když uvážíte, že v pátek, kdy si každý chce odpočinout, a ve středu váží cestu za svým týmem do Budějovice skoro 200 fanoušku z Vimperka a okolí, klobouk dolů.

   

  Na posledním zastupitelstvu se opět kriticky hovořilo o zimním stadionu. Ano, ty věci je skutečně potřeba dát do pořádku, ale byl jsem v neděli poprvé v této sezoně bruslit se svojí dcerou. Tolik návštěvníků jsem za celou dobu na kluzišti ještě neviděl. Myslím, že by se měli kritici přijít podívat, jak sportují místo ležení u počítačů a sezení v hospodě desítky lidí všech věkových kategorií. A proto má zimák smysl.

   

   

  Vladimír VÁCHA

   

   

  Sdílet

  Komentáře   

   
  #1 Radek 2013-02-07 20:39
  Pane Vácha stopro s váma souhlasim a nejen já ale všichni skalní fans. Nemá cenu se tady rozepisovat o našem Hokejovém stánku,je to pořád dokola a moc si přeju aby se tady ve Vimperku hokej hrál dál!!!! Doufám že zdravý rozum zvítězí nad těma rejpalama.HC Vimperk a vubec ZIMÁK nedáme!!!!
  Citovat