Šumava |  Sušice |  Čkyně |  Prachatice |  Kvildsko |  Vimperk |  Volary Webkamery:  Šumava |  HumlNET |  ČHMÚ Počasí |  Ubytování Šumava Vyhledávání

Důležité kontakty

Informace o využívání

 • Máme našeho Kennedyho?


  NÁZOR VLADIMÍRA VÁCHY: Už dlouho přemýšlím, koho budu volit v přímé volbě za našeho prezidenta. Sleduji většinu besed s kandidáty, takže si myslím, že mám maximum informací, kterých může běžný občan dosáhnout. Musím přiznat, že jsem své preference několikrát změnil. Líbila by se mi Bobošíková jako reprezentantka svým vzhledem, ale ne svými názory. U Miloše je to zase naopak. Potom mě překvapilo, když mi někdo řekl svůj názor na Franze a musel jsem mu dát za pravdu.

   

   


  Teď, pár dní před volbou, když jsem si všechny úvahy vyhodnotil jsem dospěl k rozhodnutí. Máme kandidáta, který nemá máslo na hlavě, má zkušenosti, energii a asi jako jediný prokázal odvahu a morálku, když se postavil proti koalici své strany s ODS na pražské radnici. Kdo jiný něco podobného dokázal? Budu volit Jiřího Dienstbiera.

   

   

   

  Vladimír Vácha (ANO 2011)

  Sdílet

  Komentáře   

   
  #8 Mařka 2013-01-10 16:09
  Dám hlas panu Dienstbierovi. Je mladý, energický, zná PRÁVO, má sociální cítění a čistou minulost.
  Citovat
   
   
  #7 Vlasta 2013-01-10 14:32
  Vsichni si pamatují:

  -Diskreditaci ministryně školství Buzkové
  -Objednanou vraždu novinářky Slonkové
  -Korupci zámku Štiřín
  -pány Srby
  -kauzy Bamberk atd.

  Ano, toto vše je Miloš Zeman, člověk mírumilovně se tvářící, hotový andělíček. Ale ve skutečnosti....

  Internet je plný různých doporučení.

  Jedno je skvělé:

  Jste pravičák : Volte Schwarzenberga
  Jste levičák : Volte Dienstbiera

  Malé osobnosti se do druhého kola nedostanou, Když se vyloučí nebezpečný Zeman a Fisher, zůstává nám tento kvalitní výběr.

  Zemana doporučuje kmotr z hradu Klaus i jeho amnestovaní tuneláři. Děkujem, nechceme.

  Karel nebo Jirka
  Citovat
   
   
  #6 Jaroslava 2013-01-10 11:47
  Ještě nejsem na 100% rozhodnutá, komu dám hlas, ale na 100% jsem rozhodnutá, komu hlas nedám. Odmítám dát hlas někomu, kdo neumí pořádně česky a 3/4 pracovní doby prospí.
  Citovat
   
   
  #5 Libor 2013-01-10 11:28
  Osobně apeluji na lidi kolem sebe, aby se nedali semlít předvolebními průzkumy (čímž neříkám, že jsou tyto průzkumy nepravdivé) a dali svůj hlas tomu, koho by opravdu na Hradě rádi viděli. Budeme-li se stále rozhodovat podle toho, kdo má šanci podle nějakých průzkumů, nikdy se nevymaníme z toho kolotoče špatných stran a špatných osobností. Mimochodem s volbou pana Váchy se ztotožňuji.
  Citovat
   
   
  #4 Ondra 2013-01-09 16:12
  Osobně dám hlas panu Schwarzenbergov i, protože zastávám názor, že by měl mít prezident politické zkušenosti. Navíc je v zahraničí uznávaný a nemá za sebou žádné skandály. Zeman je obyčejnej lhář, kterej umí ty lži bravurně okecat, navíc má za sebou persony typu Šloufa. Díky, ale to už tu jednou bylo. Pan Dientsbier je druhá slušná alternativa a jeho volba se dá snadno pochopit.
  Citovat
   
   
  #3 vladimír 2013-01-09 12:49
  Stanislave nevíte,protože se o to nezajímáte.Tenh le názor jsem psal za sebe a nevím,proč se tam dostalo v závorce ANO.Možná Vás to uklidní,když se podíváte na stránky ANO a zjistíte,že ANO podporuje pana Schwarzenberga.
  Vladimír Vácha
  Citovat
   
   
  #2 jarek 2013-01-08 22:23
  Hezky napsané.
  bohužel se Dienstbier nedostane do druhého kola a tak hlas propadne. Napr. Na www.demagog.cz je profiky zhodnocena pravdivost a lzivost vyroku uchazecu. Dienstbier z ni vychazi opravdu nejlepe. Dalsi kdo vychazi skvele je Franz a Schwarzenberg. druheho jmenovaneho navic podporuje i "prazska inteligence" Knizete doporucuji po zvazeni ja :-)
  Zajimava je na profi serveru demagog.cz osoba s nejvetsi prokazatelnou lzivosti: Milos Zeman.
  Citovat
   
   
  #1 Stanislav 2013-01-08 20:42
  Tak konečně vím,kam ANO směřuje!
  Citovat