Šumava |  Sušice |  Čkyně |  Prachatice |  Kvildsko |  Vimperk |  Volary Webkamery:  Šumava |  HumlNET |  ČHMÚ Počasí |  Ubytování Šumava Vyhledávání

Důležité kontakty

Informace o využívání

  • Sušické slavnosti 2017/ DOPLNĚNÝ program (2)


    susicek slavnosti 2017

     

    SUŠICKÉ  SLAVNOSTI  19.5. - 21.5. 2017
    TRADIČNÍ  AKCE  K  ZAHÁJENÍ  LETNÍ  TURISTICKÉ  SEZONY  V  SUŠICI

     

    Čtvrtek  18. 5. 2017

    KD SOKOLOVNA

    19.30 Divadlo: Hrátky s čertem – Divadelní spolek SCHODY

     

    Pátek 19. 5. 2017

    NÁMĚSTÍ - HLAVNÍ STAGE

    15.00-15.10 Úvodní slovo

    15.10-16.15 Solovačka (koncert dechové hudby)

    16,25-16,40 SOŠ a SOU v Sušici – Kadeřnická přehlídka

    16.45-17.25 ZŠ TGM –  "Zpíváme s radostí" - odloučené pracoviště Komenského, školní družina, pěvecká a taneční show Simony Švelchové

    18.00-19.00 JAM4U (koncert)

    20.00-21.00 Arakain (koncert)

    22.00-23.30 Sirkyskon (koncert)

     

    VEDLEJŠÍ AKCE

    Pátek 19. 5. 

    15.00 - 17.00 Fuferna - TJ Sokol, sušičtí hasiči, tvůrčí dílna Oblastní charity Sušice 

    21.00 Restaurace Sokolovna - XCLNT party by Westpoint Music 

    21.00 PDA Sušice – Megaparty (disco)

     

     

    Sobota 20. 5. 2017

    NÁMĚSTÍ – HLAVNÍ STAGE

    10.00-11.00 Oplova dechovka (koncert dechové hudby)

    11.30-12.30 ZŠ Lerchova  - Roztančený svět -  Hula - hop,  Dance fitness, tanec s křídly Isis, Čokoláda, Hasiči, orientální tanec, Rebelové, Mrňouskové  

    13.00-14.00 Partnerské město Wenzenbach - ženský sbor "CHORiFEEN"  

    14.30-14.45 Vystoupení Otavěnky Žichovice (lidové tance)

    14.50-15.15 Taneční klub Fialka (vystoupení mládežnických párů)

    15.25-15.40 MŠ Tylova Sušice 

    15.50-16.10 Silvie Matičková (pěvecké vystoupení) 

    16.20-16.30 Marty Dance Klatovy – Freedom (taneční vystoupení)

    16.35-16.55 FUNNY DANCE (moderní tanec s prvky hip hopu) 

    17.00-17.20 Marty Dance Klatovy – Crazy in love (taneční vystoupení) 

    17.25-17.40 Taneční skupina Power  (taneční vystoupení) 

    17.45-17.55 Marty Dance Klatovy – Run out of Lobotomy  (taneční vystoupení)

    18.15-19.15 Pavel Horejš s kapelou (koncert)

    20.30-21.45 Wohnout (koncert)

    22.00-22.10 Ohňostroj na Andělíčku

    22.30-24.00 Strýčkova zahrádka (koncert)

     

    Santos - Divadelní scéna 

    Sobota 20. 5. 

    15.00 - Tři zaříkávadla - Loutkáři TJ Sokol

    16.00 - Trojská válka - ZŠ T. G. Masaryka

    17.30 - Balada pro banditu - pěvecký sbor Svatobor

     

    Sobota – Doprovodný program

     

    2. tradiční výtvarné dílny pro veřejnost v hale ZŠ Lerchova - sobota - 10.00 až 14.00

    3. Svět kolem nás - výtvarná výstava v hale ZŠ Lerchova 

    Sušice BMX JAM NO. I – od 10:00, skatepark, pohodový BMX pojezd, věcné ceny, občerstvení; 10:00 začátek akce, registrace, 12:00 kvalifikační jízdy jezdců 

    21,00 PDA Sušice – Kabát Revival (koncert)

     

    Neděle 21. 5. 2017

    NÁMĚSTÍ - HLAVNÍ STAGE

    10.00-10.15 MŠ SMETANOVA – Piráti a Hawaiky 

    10.30-10.40 TJ Sokol Sušice – Základy gymnastického cvičení

    10.50-11.20 Folklorní soubor ŠUMAVA (taneční a hudební vystoupení)

    11.30 – 11.45 Ladislava Kurincová a Josef Diviš (pěvecké a hudební vystoupení)

    11.50-12.00 ZŠ a MŠ Hrádek u Sušice - Taneční mix

    12.00-12,05 Módní přehlídka – Modeling Klatovy

    13.00-14.00 Nebe (koncert)

     

    13,00 Štreka na Svatoboru

     

     

    Sdílet