Šumava |  Sušice |  Čkyně |  Prachatice |  Kvildsko |  Vimperk |  Volary Webkamery:  Šumava |  HumlNET |  ČHMÚ Počasí |  Ubytování Šumava Vyhledávání

Důležité kontakty

Informace o využívání

 • Rodiče byli obvinění za týrání syna


  Rodiče týrali syna, nestarali se ani o další děti

  policie
  KLATOVSKO - Komisař předal rodičům obvinění z přečinu týrání svěřené osoby. 

   

  Policisté z oddělení obecné kriminality ukončili prověřování případu, kdy rodiče fyzicky týrali nezletilého syna. Usnesení o zahájení trestního stíhání převzala pětatřicetiletá žena a třiačtyřicetiletý muž ze Železnorudska., kteří byli obviněni ze spáchání přečinu týrání svěřené osoby.

   

  Uvedení od konce června  do 23. července letošního roku v místě bydliště fyzicky trestali svého syna a způsobili mu zranění, dále ani jeho a další děti řádně nevyživovali.

  Chlapec byl u svých rodičů krátkodobě, protože je umístěn v dětském domově.

  IFNORMACE O PŘÍPADU TAKÉ: NOVINKY.CZ

   

  Zloději se zaměřili na chatové a rekreační oblasti

   

  KLATOVSKO - Pachatelé poškodili zařízení a odcizili rádio a povlečení. 

  Oznámení o vloupání do rekreační chalupy přijali policisté na obvodním oddělení v Horažďovicích. V uplynulém týdnu vnikl neznámý pachatel v obci u Nalžovských Hor na pozemek u rekreačního domu, po rozbití skleněné výplně v okně vnikl do domu a uvnitř odcizil rádio s CD přehrávačem.

  V Klatovech vnikl v uplynulých dnech měsíce října neznámý pachatel v ulici Borské do zahradního domku, kde odcizil ložní prádlo.

  Policie ve věci zahájila úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinů krádež a porušování domovní svobody.

   

   

  Další pátrání po muži, který se vhýbá nástupu do vězení


  stepanek
  PLZEŇSKO – Policisté pátrají po muži, na kterého vydal soud příkaz k dodání do výkonu trestu. Hledaný muž si je vědom svého nástupu do výkonu trestu. 

   

  Policisté ze služby kriminální policie a vyšetřování Územního odboru Plzeň-venkov vyhlásili celostátní pátrání po 32letém muži, na kterého vydal Okresní soud Plzeň město příkaz k dodání do výkonu trestu z důvodu spáchání přečinu krádež. Šeřením bylo zjištěno, že hledaný muž si převzal výzvu k nástupu do výkonu trestu odnětí svobody a kontaktu s policií a nástupu do výkonu trestu se vyhýbá.

   

  Hledaný muž má střední 166 cm vysokou postavu, středně dlouhé hnědé vlasy spletené do copu a modré oči. Aktuální popis oblečení není znám.

   

   

  Policisté přijmou jakékoliv informace k hledanému na bezplatné lince Policie České republiky 158 nebo na kterékoliv policejní služebně.

   

  Další informace k hledanému: 

  https://aplikace.policie.cz/patrani-osoby/PersonDetail.aspx?person_id=10140626190311 

  (v případě, že tento odkaz již není aktivní, byla hledaná osoba nalezena)

  -p cr-

  Sdílet