Šumava |  Sušice |  Čkyně |  Prachatice |  Kvildsko |  Vimperk |  Volary Webkamery:  Šumava |  HumlNET |  ČHMÚ Počasí |  Ubytování Šumava Vyhledávání

Důležité kontakty

Informace o využívání

 • Pojď hrát hokej v Sušici!


  vlci logo

    Ve čtvrtek 20. září se na zimním stadionu v Sušici konala již počtvrté zajímavá akce v rámci Týdne hokeje. Akce pořádané oddílem TJ Sušice a Českým svazem ledního hokeje se zúčastnilo 10 dětí.

   

  Souběžně s tím probíhala ukázka hokejového tréninku ročníků 2011 a mladších žáků, kteří  reprezentují naše město v Krajském přeboru.

   

  Po krátké prezentaci, na které byl také představen hokejový klub HC Vlci Sušice se všichni přesunuli do připravené šatny, kde byly pro děti, které neměly vhodné vybavení, připraveny výstroje i asistenti, kteří dětem pomáhali s oblékáním.

   

  Na ledě se každému dítěti věnovali trenéři nebo asistenti z řad starších žáků . Děti tak měly možnost okusit opravdový trénink na ledě. Chtěl bych jménem oddílu ledního hokeje poděkovat všem zúčastněným, především trenérům, asistentům a všem ostatním, kteří přispěli ke zdárnému průběhu celé akce.                           

   

     Petr Mařík – předseda oddílu LH

  hc vlci

   

   


   

  Sdílet