Šumava |  Sušice |  Čkyně |  Prachatice |  Kvildsko |  Vimperk |  Volary Webkamery:  Šumava |  HumlNET |  ČHMÚ Počasí |  Ubytování Šumava Vyhledávání

Důležité kontakty

Informace o využívání

 • Best of webcam: 6.5. - 12.5.


  Poslední dny přinesly opět nádherné záběry z našich webkamer. Mlhavé ráno v Sušici zachytila webkamera na Svatoboru v úterý 7. května, o den později byl zaznamenán romantický západ slunce na Lipnem webkamerou umístěnou v Černé v Pošumaví. Mlhavé ráno zachytily 9. května nejlépe kamery ve Volarech, na Horské Kvildě a především na Březníku. Zřejmě nejkrásnější záběr týdne je z nedělního večera na Horské Kvildě, kde kamera zachytila duhu a pasoucí se ovce.


  Záběry pro Vás vybíral náš spolupracovník Jarda Fous.

   

  (ir)

   

   

  Svatobor 7. května

   

  Černá v Pošumaví 8. května

   

  Volary 9. května

   

  Horská Kvilda 9. května

   

  Březník 9. května

   

  Vítkův Kámen sever 11. května

   

  Horní Planá 11. května

   

  Poledník západ 12. května

   

  Černá v Pošumaví 12. května

   

  Horská Kvilda 12. května

  Sdílet