Šumava |  Sušice |  Čkyně |  Prachatice |  Kvildsko |  Vimperk |  Volary Webkamery:  Šumava |  HumlNET |  ČHMÚ Počasí |  Ubytování Šumava Vyhledávání

Důležité kontakty

Informace o využívání

 • Best of webcam: 22.4. - 28.4.


  Velmi pěkné záběry poskytly šumavské webkamery v týdnu od 22. do 28. dubna.

   

  Prosvítající slunce přes mraky vyfotila kamera na Libíně, překrásný západ slunce byl k vidění 24. dubna na pláži v Černé v Pošumaví, kde již není v záběru stožár, který zakrýval dlouhé měsíce pohled na vrchol Plechý. 26. dubna byla na Bučině ukázka bitvy z konce druhé světové války, kterou zaznamenala i naše webkamera. Měsíc nízko nad obzorem, přímo mezi Roklany, to je fantastický záběr kamery na Filipově Huti. V Luzenském údolí pod Březníkem intenzivně odtává sníh, což lze pozorovat z březnické webkamery.

  Záběry pro Vás opět vybíral náš spolupracovník Jarda Fous.

   

  (ir)

   

   

  Libín západ 23. dubna

   

  Svatobor 24. dubna

   

  Volary 24. dubna

   

  Černá v Pošumaví 24. dubna

   

  Libín západ 25. dubna

   

  Bučina 26. dubna

   

  Filipova Huť 26. dubna

   

  Březník 27. dubna

   

  Černá v Pošumaví 27. dubna

   

  Vítkův Kámen sever 27. dubna

  Sdílet