Šumava |  Sušice |  Čkyně |  Prachatice |  Kvildsko |  Vimperk |  Volary Webkamery:  Šumava |  HumlNET |  ČHMÚ Počasí |  Ubytování Šumava Vyhledávání

Důležité kontakty

Informace o využívání

 • Best of webcam: 8.4. - 14.4.


  Druhý dubnový týden přinesl rozmanité počasí. Nádherný východ slunce zachytila 8. dubna svatoborská webkamera, Volary zahalovala tentýž den mlha, z které vykukoval jen vrchol Bobík. 11. dubna byly z Vítkova Kamene Alpy jako na dlani nejen v ranních hodinách, ale i večer. Libínská webkamera zachytila prosvítající slunce přes mraky. O den později, v sobotu 13. dubna, podobný záběr zachytila webkamera na vrcholu Poledník.

  Záběry pro Vás opět vybíral náš spolupracovník Jarda Fous.

   

  (ir)

   

  Svatobor 8. dubna

   

  Bučina 8. dubna

   

  Volary 8. dubna

   

  Poledník západ 8. dubna

   

  Libín západ 9. dubna

   

  Vítkův Kámen jih 11. dubna

   

  Vítkův Kámen jih 11. dubna

   

  Libín západ 12. dubna

   

  Poledník západ 13. dubna

   

  Poledník západ 13. dubna

  Sdílet