Šumava |  Sušice |  Čkyně |  Prachatice |  Kvildsko |  Vimperk |  Volary Webkamery:  Šumava |  HumlNET |  ČHMÚ Počasí |  Ubytování Šumava Vyhledávání
 • Články  21.12.2012 KONEC SVĚTA NEBO ZAČÁTEK?

  Jedni se tohoto datumu obávají, druzí se tomu smějí. Jedni se chystají na konec světa, druzí se chystají na Vánoce. Denně jsme bombardováni teoriemi o zániku, o převibrování, o srážce s neznámou planetou Nibiru... Jak vnímáte toto datum Vy? Máte strach nebo je Vám ten datum lhostejný? Máte možnost se vyjádřit.

   

  Komentáře k této anketě budou zveřejněny i bez příjmení, stačí pouze jméno a budou vkládány pouze po dodržení pravidel. Bez vulgárních výrazů a urážek.

  Sdílet

  Komentáře   

   
  #16 Michal 2012-12-19 19:06
  je to blbost podle me... navic kdyby na nas letelo nibiru tak by ho dneska dokazali alespon zmensit nejakou raketou a uz davno by se neco o tom ze na nas neco leti vedelo je to proste blbost... dete kupovat darky a preji hezke vanoce... :)
  Citovat
   
   
  #15 Stanislav 2012-11-20 19:48
  Důležitější než konec světa je konec vlády. Kéž by přišel do vánoc!
  Citovat
   
   
  #14 Milena 2012-11-18 14:06
  Datum o konci nebo začátku světa je jako apríl. Jenom apríl je pořád stanoven na stejný den, konec světa se mění podle předpovědí někoho a něčeho. Mám za to, že je lépe věřit sám sobě, ve své schopnosti, city a lásku. Víra je v srdci, ne na papíře.
  Citovat
   
   
  #13 jíra 2012-11-17 15:10
  Myslím si že žádný konec světa nebude,ale lidé by se měli nad sebou zamyslet.Je to hrozné co je v lidech zášti,závisti a zloby.
  Citovat
   
   
  #12 Jakub 2012-11-17 12:10
  21.prosinec 2012 - toho dne se rozhodně stane spousta věcí. Až na dvě. Na konec světa. A vyměnu lidstva. Stále budou stejní. Jejich názory, hodnoty, slepota i neschopnost udělat neco víc. A hlavně se lidi stopracentně nezačnou chovat lépe k sobě navzájem a k přírodě. A tohle vím i bez Mayů.
  Citovat
   
   
  #11 Mirka 2012-11-16 17:25
  Konec světa nebude, ale země se převibruje a mezi lidmi nastane láska a poruzumění. Někdo to pocítí a jiný ne. Vstoupíme do páté dimenze, kde by se mělo žít lépe. Je to proces, který je pro naši planetu nevyhnutelný.
  Citovat
   
   
  #10 Josef 2012-11-16 12:33
  no a já mám narozeniny , cha,cha,cha!!!
  Citovat
   
   
  #9 Danuše 2012-11-16 12:32
  Je to asi jako z toho kresleného vtipu: dva Mayové vyrábí kamenný kalendář a jeden říká -vejde se mi to sem jen do 21.12.2012! Druhý přihlížející odpoví - páni! To jednou někoho pořádně vyleká!!!
  Citovat
   
   
  #8 Mondie 2012-11-16 11:52
  Super, skvělý dotaz. Každý ví o co jde:) Nikdo však není bez názoru. Kdo se zajímá již nějaký čas, tak tuší, že konec světa je největší blud. Avšak procházíme transformací, o tom není pochyb, to už více a více lidí cítí, protože se začínají probouzet ze svého spánku. Koukají co se kolem děje a neodsuzují. Naopak, bedlivě pozorují a krom přemýšlení také cítí. Cítit strach je pozemská zkušenost a jsme zde proto, abychom strach překonali a uvědomili si veškerou iluzornost našeho světa. Kruh se uzavírá a vědomí lidstva se pozvedá. I kdyby to mělo znamenat onu smrt, neboť i to je začátek něčeho nového. Proto mnohdy musí něco ustoupit a završit svou pomíjivost, aby to co trvá mohlo postoupit o úroveň dál. Já se upřímně těším jak na malá. Nevím čeho a proč se bát.
  Citovat
   
   
  #7 Erika 2012-11-16 10:28
  Je třeba se zabývat více do hloubky - průměrný člověk nezajmající se - se bude vždycky jen vysmívat nebo bude dělat, že jeho se to netýká. Ti co se smějí by si ten konec zasloužili nejvíce! Lidi si pořád myslí, jak jsou důležití a podívejte, jak se chováme... Po pravdě nic jiného než konec lidstva si nezasloužíme. Konec světa nebude, protože svět je tu mnohem dýl než lidi, ten se umí zařídit tak aby neskončil. Sama osobně věřím a doufám, že se lidi probudí a začnou se chovat líp k sobě i k planetě/životní mu prostředí"rostl inám a zvířatům... Co se týče planetární energie, právě 2012 je na to ideální čas - a možná taky ten nejvyšší, aby se něco změnilo k lepšímu. Pokud ne, půjde to do háje, ale ne díky 2012, ale kvůli tomu jací jsme.. Přece nejlepší - a tak se zničíme nakonec sami :)
  Citovat