iSusice.eu |  Ckyne.eu |  iPrachatice.eu |  Stozec.eu |  Vimperk.eu |  Volary.eu |  Zdikov.eu Kamery HumlNET |  Kamery ČHMÚ
 • Supervize pro pedagogické pracovníky

  portuss

  I pedagogičtí pracovníci si zaslouží podporu supervizora

   

   

        Jste ředitel, zástupce, metodik prevence, výchovný poradce, pedagog na ZŠ, SŠ, SOŠ nebo SOU? Výborně, i vy si zasloužíte kvalitní formu psychosociální profesní podpory.

   

        Web WWW.SUPERUCITEL.CZ nabízí informace o supervizi jako efektivním nástroji zpětné vazby pro školství. Interaktivní mapa supervizorů a katalog, řazený podle jednotlivých krajů, umožňují kontaktovat certifikovaného supervizora do pár minut.

   

        Supervize je nástroj celoživotního učení používaný v řadě pomáhajících profesí. V supervizi se dlouhodobě skupinově nebo individuálně setkávají pedagogičtí pracovníci se supervizorem, tedy odborníkem se specializovaným výcvikem v supervizi. Cílem setkávání je rozvíjet profesní dovednosti supervidovaných, posilovat vztahy v pracovním týmu a nacházet řešení problematických situací.

   

        Supervize představuje důležitou oblast profesního růstu. Je běžnou součástí poradenství, psychoterapie a sociální práce, kde má svou tradici. U některých profesí (např. sociální pracovnice) je dokonce uzákoněná.

   

         Web byl vytvořen v rámci projektu Reálné problémy virtuálního světa, který podpořila Nadace OSF v rámci programu Active Citizens Fund, jehož cílem je podpora občanské společnosti a posílení kapacit neziskových organizací. Program je financován z Fondů EHP a Norska.

   

  odvahou

   

       

  Více o projektu zde: https://www.portusprachatice.cz/realne-problemy-virtualniho-sveta_555.html

   

  Koordinátor projektu: Ing. Petr Šmíd, DiS., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , tel.: 722 928 192

   

  WWW.SUPERUCITEL.CZ

  WWW.PORTUSPRACHATICE.CZ

   

  Bc. Hana Bártová, DiS.
  Propagace
  Portus Prachatice, o.p.s.

   

  odvahou2

  odvahou3

   

    

   


   

  Sdílet