Šumava |  Sušice |  Čkyně |  Prachatice |  Kvildsko |  Vimperk |  Volary Webkamery:  Šumava |  HumlNET |  ČHMÚ Počasí |  Ubytování Šumava Vyhledávání

Důležité kontakty

Informace o využívání

 •  

  martanova

   

  Vážení voliči,

   

       včerejším dnem byly ukončeny volby do krajských samospráv, občané Jihočeského kraje si zvolili své zastupitele. Za město Vimperk jsem díky Vaší podpoře získala mandát krajské zastupitelky.

   

  Děkuji Vám všem, kteří jste podpořili hnutí STAN a dali nám svůj hlas. Velmi si toho vážím. Také děkuji všem, kteří přišli k volebním urnám, a rovněž těm, kteří volby připravovali anebo usedli do volebních komisí.

   

  Je to zvláštní doba, kterou nyní prožíváme, ale vždy jsem věřila a věřím v lidský rozum, zdravý úsudek, ohleduplnost a zodpovědnost jednotlivců, protože s takovýmto přístupem se dá vše zvládnout. Jihočeský kraj je krásný, má velmi bohatou historii i velkou budoucnost.

   

  Společně s kolegy se vynasnažíme dobře starat o kraj, Vás a naše děti.

   

  S úctou

   

  Jaroslava Martanová starostka města Vimperk

   

  Sdílet