Šumava |  Sušice |  Čkyně |  Prachatice |  Kvildsko |  Vimperk |  Volary Webkamery:  Šumava |  HumlNET |  ČHMÚ Počasí |  Ubytování Šumava Vyhledávání

Důležité kontakty

Informace o využívání

 • Obnova basketbalového vybavení

   

   

   

  Obnova basketbalového vybavení tělocvičen Základní školy Vimperk, Smetanova

   

   

   

   

         I v letošním roce byla naše škola úspěšná v dotačním programu Jihočeského kraje Podpora sportu. Z tohoto programu jsme v minulých letech například provedli renovaci podlah v obou tělocvičnách.

   logo

   

         Tentokrát jsme se zaměřili na obnovu basketbalových desek a košů. Částka 30 000,- Kč, kterou jsme získali, částečně pokryla výměnu šesti překližkových desek a košů a ještě opravu zbylých dvou desek plexisklových. Vše proběhlo v červenci a od nového školního roku tak mohou žáci naší školy i vimperská veřejnost toto nové vybavení začít využívat.

   

   

  Mgr. Michal Kolafa 

   

   

   


   

  Sdílet