Šumava |  Sušice |  Čkyně |  Prachatice |  Kvildsko |  Vimperk |  Volary Webkamery:  Šumava |  HumlNET |  ČHMÚ Počasí |  Ubytování Šumava Vyhledávání

Důležité kontakty

Informace o využívání

 • Zahájení školního roku

   

   

  Zahájení školního roku v prvních třídách

   

   

   

         V letošním školním roce otevírá ZŠ Smetanova dvě první třídy. Současná epidemiologická situace umožnila, aby prvňáčci usedli 1. září poprvé do školních lavic v doprovodu svých rodičů. Přivítat všechny přišli místostarosta města Mgr. Zdeněk Kuncl, Ing. Martina Křížová vedoucí odboru školství, kultury a cestovního ruchu a ředitel školy Mgr. Vladan Pokorný. Popřáli dětem hodně úspěchů, předali jim pamětní listy a drobné dárky.

   

   

  Věříme, že se všem prvňáčkům bude v naší škole líbit a zažijí mnoho radosti z nabytých znalostí a dovedností.

   

   

  Mgr. Michal Kolafa  

   

    

   

   

   


   

  Sdílet